تصوير استاتيك

معرفی معروف ترین سگ های دنیای کارتون و انیمیشن

معرفی معروف ترین سگ های دنیای کارتون و انیمیشن

در اکثر انیمیشن های خاطره ساز دنیای کودکی ما، یک یا چندین سگ نیز حضور داشتند. در این مقاله نگاهی می اندازیم یه محبوب ترین کاراکترهای سگ دنیای کارتون و انیمیشن در طول تاریخ. کدامیک از این کاراکترها مورد علاقه شما بودند؟

 

 

 آسترو (Astro)

آسترو برای اولین بار در چهارمین قسمت از کارتون جتسانس (به انگلیسی: Jetsons) ظاهر شد. در این قسمت "الوری" او را پیدا کرد و از پدرش خواست تا اجازه نگهداری از او را بدهد. صداپیشگی این کاراکتر را "دان مسیک" بر عهده داشت.

 

 

آبی (Blue)

"آبی" در اصل ستاره سریال کودکانه خاطره انگیز "رد پای آبی" بود. در هر قسمت او با سرنخ هایی که به جا می گذاشت  مخاطب را به حل معما نزدیک می کرد. صداپیشگی این نقش را "تریسی پگی جانسون" بر عهده داشت.

 

 

 

برین (Brian)

"برین" یکی از شخصیت های کارتون "مرد خانواده دوست" می باشد. گویندگی این کاراکتر را "سزمکفارلین" بر عهده دارد.

 

 

 

کلایفورد (Clifford)

"کلایفورد" شخصیتی بود که وقتی بزرگ شد قدش به بیش از 25 پا رسید. به خاطر همین خانواده اش  در پی یافتن خانه ای بزرگتر، مجبور به ترک شهر شدند. صداپیشگی این کاراکتر را "جان ریتر"بر عهده داشت.

 

 

 

 

معاون کلانتر (Deputy Dawg)

سریال کارتونی خاطره انگیز "معاون کلانتر" درباره یک معاون کلانتر در می سی سی پی بود که برای ایجاد امنیت و  آرامش در جنگل تلاش می کرد. گویندگی این کاراکتر را "دایتون آلن" بر عهده داشت.

 

 

 

دینو (Dino)

همه خانواده های کارتون "عصر حجر" یک سگ داشتند. اما حیوان خانگی "فیلتاستن" ها متفات بود. "دینو"بعنوان یک کاراکتر بسیار بامزه شناخته می شد. گویندگی این نقش را "جری من" برعهده داشت.

 

 

 

دلار (Dollar)

"ریچی ریچ" ثروتمندترین پسر دنیا بود و سگی داشت که به علامت دلارش معروف یود . گویندگی این نقش را "فرانک بلکر" بر عهده داشت.

 

 

 

دراپی (Droopy Dog)

دراپی داگ، سگ پیری بود که بعنوان یکی دیگر از سگهای محبوب کارتونی شناخته می شود. گویندگی این نقش را در ابتدا "بیل تامسون" بر عهده داشت.

 

 

 

 

گوفی (Goofy)

"گوفی"بهترین دوست "میکی" است و بیشتر بخاطر دست و پا چلفتی بودن و نیز شوخی های احمقانه و خنده دارش شناخته می شود. گویندگی این نقش را "پینتو کالویگ"، "جورج جانسون"، "باب جکمن" و... بر عهده داشته اند.

 

 

 

 

گرومیت (Gromit)

 

"والاس و گرومیت" عنوان یک مجموعه انیمیشن خمیری است که درباره یک مرد باهوش و بی منطق و نیز یک سگ ساکت است. کاراکتر "گرومیت"صحبت نمی کند.

 

 

 

 

هکتور (Hector)

یکی از کاراکترهای "لو نیتونز"  که بیشتر در انیمیشن های "توئیتی" ظاهر می شد. گویندگی این نقش را "فرانک والکر" برعهده داشت.

 

 

 

سگ شکاری (The Hound)

این کاراکتر یکی از شخصیتهای اصلی کارتون "روباه و سگ شکاری" است. که در پایان داستان درمی یابد که محبت و دوستی همواره پیروز می شوند. صداپیشگی این کاراکتر را "کرت راسل" بر عهده داشت.

 

 

 

هاکلبری (Huckleberry Hound)

"هاکلبری" شخصیتی کم حرف دارد و همواره بدنبال یافتن استعدادهایش است. گویندگی این نقش را "گِرگ بارسن" بر عهده داشت.

 

 

 

کی- نه (K-9)

"کی نه" در اصل سگ همراه کاراکتر "ماروین مریخی" در مجموعه انیمیشنهای "لونیتونز" بود. او همواره به صاحبش کمک می کرد تا به اهدافش برسد. گویندگی این نقش را "فرانک والکر" بر عهده داشت.

 

 

 

لیدی (Lady)

"بانو و ولگرد"، داستان سگی بود که در پی بی توجهی صاحب خانه مجبور به ترک خانه اش شد و با یک سگ دیگر آشنا شد. "باربارا لادی" گویندگی این نقش را برعهده داشت.

 

 

 

آقای پی بادی (Mr. Peaody)

"آقای پی بادی" یک سگ نابغه بود که در یک سریال کارتونی مهیج،  به همراه پسربچه ای بنام "شرمن" ماجراهای جالبی خلق می کرد. گویندگی این نقش را "بیل اسکات" بر عهده داشت.

 

 

اُدی (Odie)

"اودی" یکی اظ شخصیتهای اصلی مجموعه داستان های  "گارفیلد" است. "اودی" همواره باعث عصبانیت همخانه اش "گارفیلد" می شد. این کاراکتر صحبت نمی کرد.

 

 

پلوتو (Pluto)

"پلتو" سگ وفادار "میکی" بود و بر عکس "گوفی"  به عنوان یک حیوان خانگی به تصویر کشیده شده است. گویندگی این نقش را "پینتو کالویگ" بر عهده داشت.

 

 

 

 

اسکوبی دوو (Scooby Doo)

"اسکوبی دوو" نقش اصلی مجموعه انیمیشن های معمایی به همین عنوان است که به همراه دوستانش به حل معماهای پلیسی می پردازند. گویندگی این نقش را در ابتدا "دان مسکیک" بر عهده داشت.

 

 

اسنوپی (Snoopy)

"اسنوپی" یک سگ باهوش و ماجراجو است. گویندگی این نقش را "بیل ملندز" بر عهده داشت.

 

 

 

اسپایک (Spike)

از شخصیتهای کارتون معروف "تام و جری" که گویندگی این نقش را در ابتدا "بیلی بلچر" بر عهده داشت.

 

 

 

آندرداگ (Underdog)

"سگ شگفت انگیز" کاراکتر قهرمانی بود که به کمک مردم می شتافت. گویندگی این نقش را "والی ککس" بر عهده داشت.

 

 

مترجم: علیرضا امیری

کپی برداری از مطالب وب سایت اسکای تون تنها با ذکر منبع امکان پذیر می باشد.


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...