تصوير استاتيك

گلوری انترتینمنت

انجمن صنفی گویندگان جوان در ششم دی ماه ۱۳۸۴ با مجوز از وزارت کار و امور اجتماعی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداف: اشتغال‌زایی، انجام کار با کیفیت مطلوب، ارتقای سطح کیفی دوبلاژ کشور، همگامی با فناوری روز، رعایت استانداردهای جهانی و همچنین احترام به پیشکسوتان و مردم شریف ایران، فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

انجمن در ابتدا با نام «گلوری» فعالیت خود را آغاز کرده بود و پس از ثبت، گستره فعالیت خود را افزایش داده و با شبکه های مختلف صدا و سیما، موسسات ویدئو رسانه دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارگردانان و تولیدکنندگان انیمیشن‌های ایرانی و خارجی،‌ سازمان ملل متحد، رادیو جوان، رادیو صدای آشنا و ... همکاری نموده و نیز موفق به دریافت لوح سپاس از شبکه ۵ سیما، شانزدهمین جشنواره رادیویی تلویزیونی مراکز استان‌ها و تقدیرنامه از سازمان ملل متحد(پروژه جهانی غذا) شده است.

انجمن صنفی گویندگان جوان با گذشت سال‌ها و کسب تجربه، متشکل از جوانان متعدی است که با به‌کارگیری توان علمی و استفاده از فناوری روز، گردهم آمده و توانسته اند خدمات ارزنده‌ای را به منصه ظهور رسانیده و همچنین به کسب رضایت سفارش‌دهندگان و مخاطبان نائل آیند.

از محصولات دوبله‌شده توسط این انجمن می توان به:

ماشین‌ها ۱ و ۲، خوش‌قدم ۱ و ۲،  در جستجوی نمو، گارفیلد ۱، ۲ و ۳، شگفت انگیزان، شرک ۱، ۲، ۳ و ۴، رئیس مزرعه، داستان اسباب بازی ۱، ۲ و ۳، محمد فرستاده خدا (ص)، هورتون، موشپزباشی، فرزندان بشر، پاندای کونگ‌فو کار ۱ و ۲، بیگانگان در شهر، آنسوی پرچین، کابوس پیش از کریسمس، عصر یخبندان ۱، ۲، ۳ و ۴، کورالین، سفر به آبشار بهشت (بالا)، سفر به ویچ مانتین، شماره ۹، پرستار مک فی، ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی، سیاره ۵۱، گروه ویژه (جی فورس)، آخرین سال نو، آلیس در سرزمین عجایب، رام کردم اژدهای سرکش، بدترین بابای دنیا، گیسو کمند، اسمورف‌ها، ماپت‌ها ، بن تن (بیگانه تمام عیار) ، هیولا در پاریس، لوراکس، دلیر، نگهبانان قصه‌ها ، رالف خراب‌کار و ... اشاره کرد.

از جمله فعالیت‌های دیگر انجمن انتشار اولین نشریه تخصصی دوبلاژ با نام دوبله بود که به اطلاع‌رسانی در این زمینه پرداخت. از اسفند ۱۳۹۰، نشریهصداپیشه چاپ شده و در دسترس علاقه‌مندان این عرصه قرار گرفته است.

انجمن گویندگان جوان با بیش از ۳۸۰ گوینده فعال به همراه ۱۰ استودیوی ضبط تمام دیجیتال، در جهت نیل به اهداف و ارائه خدمات فرهنگی به ملت شریف ایران و پارسی زبانان جهان همچنان استوار و با اعتماد به نفس گام برمی‌دارد...